Tu sa vyjadrite k danej téme odpoveďou, alebo založte novú tému, ktorej názov vpíšte do kolónky titulok

VN Budmerice

Re:Re:cln

Dátum: 07.04.2010 | Vložil: A.T

Mozny lov z clna by mal byt povoleny az od vyznacenia na paneloch rovnobezne z hradzou,a co sa tyka mieri kapra vedenie sa moze rozhodnut inac a uvydime conato Zilina.

Re:cln

Dátum: 25.04.2010 | Vložil: anonimus

Aulitis.t
S tým kaprom to dopadne ako oni chcú ,lebo nerešpektujú to čo sa na konferencii odhlasovalo.Nie je to po prvý krát.Sľúbili vraj že celé uznesenie bude na internetovej stránke MsO SRZ Pezinok a nedali tam absolutme nič,aby sa to dalo do ďalšej konferencie pomeniť ako oni rozhodnú.Tak sa neteš na 45 cm. mieru.

Re:Re:cln

Dátum: 13.05.2010 | Vložil: jojek

treba si uvedomit,ze ako nahle sa zvisi lovna miera kapra na 45cm,bude sa musiet zarybnovat touto lovnou mierou,inak sa neda obmedzovat lov po zarybneni a vtom vidim problem dochovat takeho kapra.
ja osobne som za 45cm.

Re:Re:Re:cln

Dátum: 17.05.2010 | Vložil: anonimus

Nie je taká podmienka zarybňovať mierovou rybou.Tak že tento problém tu nie je.

Re:Re:Re:cln

Dátum: 08.06.2010 | Vložil: mato

ja by som dal lovnu mieru 50 a v pohode sa to da chitit

Povolenka

Dátum: 27.01.2010 | Vložil: Bošo

Ste za vydávanie druhej povolenky v jednom roku po privlastnení si 50-ks.ušľachtilých rýb?

Re:Povolenka

Dátum: 04.03.2010 | Vložil: P

Aj keď sme proti tomu, zákon je zákon a ten to umožňuje!

Re:Povolenka

Dátum: 05.04.2010 | Vložil: A.T

Je mozne ze dalsiu povolenku nevydaju chcu sa odvolat na obmedzeny pocet ryb v nasich vodach. Rybacka je konicek nie zivnost, ale uz aj ked by mu ryba chutila a mal apetyt musela by mu trcat z usi a ryba nieje chlieb ryby sa objes.
"SITY HLADNEMU NEVERI!"

Re:Re:Povolenka

Dátum: 10.04.2010 | Vložil: a.t

syty sycat sykorka akoby som to nevedel citat sa hadam da.

Sposob lovu ryb

Dátum: 07.01.2010 | Vložil: Aulitis Tomas

§ 17 ods.8 ZAVAZANIE ZANASANIE PRIPADNY LOV Z LODKY , JE PODMIENENY ROZLOHOU 10 ha NEVIEM NAKOLKO STRATI JAZERO KAZDU JESEN VODU. ALE KAZDY ROK MAJU RYBARY PROBLEM ZO SEVEROVYCHODNICH BREHOCH CHYTAT. JE ZIMA TREBA VIDIET NA PRUTY, NEDAJBOH KEBY MY ICH TAK RYBA ZOBRALA NUZ TAK SADNEM DO AUTA! RIECISTE JE DOSTATOCNE VELKE ABY NAS VSETKYCH POJALO.

<< 10 | 11 | 12 | 13 | 14 >>

Pridať nový príspevok