Tu sa vyjadrite k danej téme odpoveďou, alebo založte novú tému, ktorej názov vpíšte do kolónky titulok

VN Budmerice

Re:preteky 11.5.2013

Dátum: 26.05.2013 | Vložil: Milan Drgoň

Večer pred pretekmi ten pán z prvého miesta na moje požiadanie povyberal z vody spolu s dvomi priateľmi zopár skapatých kaprov a tri tolstolobiky. Veľmi nám pomohol a je obrovská smola, že vyhral, pretože teraz sa bude rozprávať, že vyhral preto, že mal lístky zabezpečené popredu. To však nemení nič na tom, že sa to nemalo stať a urobil som chybu, lebo som si neuvedomil, že to môže spôsobiť také nepríjemnosti. Všetkým nespokojným rybárom sa ospravedlňujem. Milan Drgoň.

odpoveď na karavany.

Dátum: 12.05.2013 | Vložil: Jana

Zdravim, nechcela som reagovať, ale musím.Aj my tam máme karavan.A len pre zaujímavosť, máme tam v OSOBNOM VLASTNICTVE 1, 7 HA, popri vode 90 m, neprenajimame to PD a riadne si platím dane. V živote som žiadneho rybára odtiaľ nevyhodila.A čo sa týka neporiadku, každý karavan má mech na odpadky, WC tam máme vojenské, dvojité, pre dámy a pre pánov. Chytať sa začína 15.5. o 04:00.A ešte posledná nemenej dôležitá vec:Kto vám dal právo súdiť a urážať, keď neviete ako to je. Nech sa páči, pridite sa presvedčiť, ešte vám aj kávu uvarím.Hroncová Jana

Re:odpoveď na karavany.

Dátum: 12.05.2013 | Vložil: Jana

A dúfam, že sa vyjadrite, "pan" Ľuboš a nejaký deliqent.A poprosím Vás, podpíšte sa celým menom. Alebo sa hambite? Ďakujem

Re:Re:odpoveď na karavany.

Dátum: 31.07.2013 | Vložil: Luboš

Vážená p.Jana svoje meno nepíšem len preto lebo ľudia sú pomsty chtivý. Luboš

Re:odpoveď na karavany.

Dátum: 09.07.2013 | Vložil: alojz

mozno tam mate mechy na odpadky ale nie kazdy ich pouziva a odnasa aj prec. Inac by tam totiz nemohlo byt tolko smeti. A s tymi karavanmi - mate na to pravo, dokonca ako pisete vlastnite ten pozemok. Podla zakona tam musite strpiet inych rybarov a nemozete ich vyhodit. Ale chcel by som vidiet ako by sa vam pacilo, keby sa nejaka partia rozlozila tesne vedla vas na 2 tyzdne. Chcem tym povedat, ze karavany su ok, ak su tam v rozumnej miere a case. Ale zabrat miesta na celu sezonu uz podla mna ok nie je. Bohuzial ale legislativa je v tomto smere nedostatocna a preto to okolo nasich vod vyzera tak ako to vyzera. Nazdar.

Re:odpoveď na karavany.

Dátum: 31.07.2013 | Vložil: Luboš

Vážená p.Hroncová pokiaľ máte tento pozemok v osobnom vlastníctve čo veľmi pochybujem.Je určitá možnosť ako mať pokoj od rybárov.
OPLOTIŤ vlastný pozemok Vám nemôže nikto zabrániť a potom si tam kempujte koľko len chcete.Len neviem ako sa dostanete k vode.
Má to však jednu nevýhodu že ryby budete chytať možno tak v kukurici.
Ps. ja sa na nikoho nehnevám ja prezentujem len svoj názor.

názor

Dátum: 03.05.2013 | Vložil: Luboš

Ako rodený Budmeričan nikdy by som nedovolil aby sa na našom rybníku robilo to čo sa tam deje.
-karvany bez WC. a to tam tupci sú celé leto majú tam aj deti.
Tak to je výchova k prírode.
Som rodený Budmeričan aj keď tam nežijem od roku 1974 rád s do Budmeríc vraciam na rybačku.
Zdravím všetkých slušných rybárov Luboš.

Re:názor

Dátum: 09.05.2013 | Vložil: deliqvent

Tak, plne s tebou súhlasím a pridávam aj fotografiu, na ktorej je (snáď) vidno, ako je prvých 5 miest od štefanovej obsadených kavaranmi už 7 dní pred začiatkom sezóny, t.j. 08.05.2013. A to ste nevideli poloostrov, tam bohužiaľ nedovidel môj mobil :)

Link:

https://fastimages.eu/?v=imag0708.jpg

Re:Re:názor

Dátum: 11.05.2013 | Vložil: hreha

a na teba fotograf ani nema vyznam reagovat.a len pre tvoje info sme tam od 1 nie od 8

Re:názor

Dátum: 11.05.2013 | Vložil: hreha

tupec si jedine ti.mi tam stale mame postavene wc ktore ti domo mozno ani nemas ked nevies jak to vyzera ked tu vypisujes take p.....y.najprv sa tam dojdi pozriet a potom pis ti inteligent rybar.a do deti sa laskavo nenavazaj a ked sa ti nieco nepaci tak sa zastav za namy a neypisuj.

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Pridať nový príspevok