Tu sa vyjadrite k danej téme odpoveďou, alebo založte novú tému, ktorej názov vpíšte do kolónky titulok

VN Budmerice

priroda

Dátum: 26.10.2015 | Vložil: milan

CHodit ku vode nie je len chodit na ryby,ale hlavne relaqxovat v krasnom prostredi v prirode . Ale tie karavany to cele kazia . Pripomina to romsku osadu .

vzor ako sa nema spravať predseda organizacie v Budmericiach

Dátum: 04.01.2015 | Vložil: Laco

Pán predseda SRZ v BUDMERICIACH chodí nadávať poctivým rýbárom po BUDMERICIACH a ČASTEJ.Opítame sa ho na schôdze akým právom.Ak na túto schôdzu príde lebo podľa jeho slov on je INTELIGENT a mi sme starý PAPRDOVCI.

Re:vzor ako sa nema spravať predseda organizacie v Budmericiach

Dátum: 16.02.2015 | Vložil: Palo

Ak sa odhodláš niečo zverejniť písomne,bolo by vhodné nerobiť pravopisné chyby,prípadne dať si to skontrolovať vzdelanejšiemu.Ďakujem.

Re:vzor ako sa nema spravať predseda organizacie v Budmericiach

Dátum: 09.03.2015 | Vložil: kaper

Ja osobne si myslím, že pán predseda len tak pre nič nikomu nenadáva a to už nie slušným rybárom. Ja som nikdy s ním nemal žiadny konflikt ako aj väčšina normálnych rybárov. Takže pán Laco by sa mal zamyslieť, či je naozaj poctivý rybár a nešíri rôzne " klepy", ktoré samozrejme nie sú pravdivé. Prečo ste teda neprišiel na schôdzu sa opýtať čo ste chcel?

Re:Re:vzor ako sa nema spravať predseda organizacie v Budmericiach

Dátum: 10.03.2015 | Vložil: Jano Častá

ja sonar počas lovu nepoužívam a aspoň sa podpíš a schôdza dopadla tak ako dopadla 21 rybárov pán predseda

VN Vištuk

Dátum: 16.07.2014 | Vložil: Peťo

Petrov zdar, sú na Vištuku sumce ? Aká je tam asi tak hĺbka ? Chcem prísť pozrieť na vodu, sumce púšťam, takže nepríde nik skrátka :-)

Re:VN Vištuk

Dátum: 27.08.2014 | Vložil: Vistucan

nie su

rybar

Dátum: 16.07.2013 | Vložil: michal

chcel som sa stat rybarom , je to moj sen z detstva ale ked tu takto citam tieto prispevky radsej na to kaslem ... ludia je to vobec normalne ? osocovat sa v diskusiach? rieky hory lesy slovenske su dedicstvo naroda, kazdy by mal prispiet k udrzbe nasej vlasti ... nie som nejaky nacionalista , ale zivot v storociach minulych bol evidentne tazsi ale viac naplnal . kde su hodnoty ? je vam korupcia, zlodejina , sarvatky a osocovanie blizsie ako pokoj ducha a prirody ? mam blby pocit ze v spolocnosti prevladaju "hovada" a taktiez ako tak citam rybarsky zvaz nie je vynimka. a vlastne naco aj sa pridavat do nejkych zvazov ..ked kazda luka kazdy potok, kazdy strom kazda ryba je aj mojim majetkom a mojim dedicstvom. nie nejakych zvazov a neviem akej marie terezie pupkatej sediacej na oficierskej stolicke.

Re:rybar

Dátum: 28.07.2013 | Vložil: Rybar

Michal klobuk dolu.. Super si to napisal

Re:rybar

Dátum: 07.08.2013 | Vložil: a.t

Zaujímavé príspevky do diskusie stým urážaním to tak bude, aj stým dedičstvom po minulom režime a k tým boiles je to tak nie som si istý či niekto kontroluje zlozenie kupovaných boiles ak si spravíš doma predpokladám že ich môžeš dať aj svinke ktorú aj spapáš. Nie je to tak dávno keď sme čakali na nočný lov nesmeli sa používať krvne preparáty, mäsokostné múčky, kostne červy, keď som chcel stanovať na rybníku tak som sa dopredu opýtal čí neprižmúria oči. Samozrejme že sa porušovali pravidla, dnešná doba je zrejme iná každý si nárokuje čo je moje to je moje a do toho ta nič. Stretol som kompetentnejších ľudí od tejto problematiky pýtal som sa, odpoveď bola bohužiaľ ale k novému zákonu ešte nie je ani dôvodová sprava a majú iné podstatnejšie problémy. Ale čo je podstatne že môžeme ako zväz tvoriť svoje pravidla v rámci zákonov asi to chce len vypracovať komplexnejšie návrhy podať to ľuďom na schôdzi potom konferencii a napokon Žilina. Je to na nás.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok