Tu sa vyjadrite k danej téme odpoveďou, alebo založte novú tému, ktorej názov vpíšte do kolónky titulok

VN Budmerice

Re:Re:rekord

Dátum: 12.01.2011 | Vložil: Hidaši Ľuboš

Kubo
Viem ti zabezpečiť sumár vysadených a ulovených ryb na VN Budmerice. Žial, štatistiku významných úlovkov nevedieme(vyhodnocuje sa najväčšie ryby ulovené v celej MsO Pezinok). Počul som, že v roku 2010 niekto ulovil cca 192 cm sumca a vrátil ho späť. Požiadal som kolegov rybárov aby šťastlivec nám poskytol foto, no bohužial do dnešného dňa som o tomto úlovku nič nedostal. Vedel by som si tú fotku predstaviť v rubrike Foto.Pre info v roku 2009 na VN Budmerice, kapor 19 kg- vráteny späť do vody,11,40 kg, 11,00 kg privlastnený.Šťuka 11,00 kg, Sumec- 24,00kg, 23,00kg, 19,00 kg.Toto som ti opísal vyhodnotenia najproduktívnejšich rybárov za rok 2009 na VN Budmerice.

Re:rekord

Dátum: 17.05.2011 | Vložil: hreha

v nedelu vecer 18 kg kapor

stranka

Dátum: 04.01.2011 | Vložil: kubo

Zdravim...chcelo by to viac fotografii, clankov atd......inak chvala velka autorovi, ze prave Budmericka voda ma svoju stranku

Re:stranka

Dátum: 24.01.2011 | Vložil: Mimec

Ďakujem za pochvalu, naďalej sa budú uverejňovať všetky potrebné aktuálne informácie pre rybárov, články pribudnú, keď bude viac času :), najviac by ma však potešilo, keby mi rybári posielali foto svojich úlovkov, mnohí mi to sľúbili, zatiaľ som však žiadne foto ani text nedostal. Mimec

kontajnery

Dátum: 08.06.2010 | Vložil: mato

nemohol by bit na rybniku aspon na dvoch miestach nejaky kontajner? mne to problem neroby zobrat smeti domov ale niektorim ano a potom to tak vyzera vsade same smeti

Re:kontajnery

Dátum: 10.06.2010 | Vložil: a.t

Ked som mal 15 rokov rozmiestnili po dolnej tehelni smetiaky, nevies si predstavit co tam bolo neporiadku. Kazdy tam nehal aspon kusok papiera ato i ten ktory ho predtym nosil domou, zabezpecit pravidelny odvoz a samozrejme peniaze bol problem asi bude jednoduchsie to riesit raz za rok. Treba cakat na chumaja ktori nebude pozerat na bordel okolo seba a zoberie ten cudzi aj svoj domov. Exzistuje ceske prislovie "komu neni zhura dano v apatiece nekoupi"

r

Dátum: 30.05.2010 | Vložil: A.T


15. máj 2010, Budmericky rybník, severovýchodny breh, dva pruty, 15 chytených kaprov, ale to pdstatne je ze polovica z nich bola doranana nehojace sa rany atd. Mozno to bola náhoda , pevne verim ze sa im všetko pekne zahoji. Máte podobnu skusenost?

Preteki

Dátum: 08.05.2010 | Vložil: A.T

Fajn pocasie bolo na pretekoch. Len tych ryb som mal pomenej, ale zato rybar vedla mna aj za troch. Len neviem kto mal skutocne preteky ci ta ryba a ci my, bolo fajn sledovat ako nahanaju potravu a rybary potesenie z lovu. "Aj tak je najlepsie ucit rybu plavat az po dobrom prepeceni z dobrou vinnou zalievkou." Sem tam zalievali dopredu conieje naskodu ale dasa povedad ze nikdo sa nesnazil rybu utopit.

cln

Dátum: 05.04.2010 | Vložil: Aulitis.t

Na Pezinskej konferencii sa prejednal lov z clna a zdôraznili obmedzenie lovu z hradze, z coho vyplinul zakaz lovu cca. dvatsat metrov od hradze. Niektore druhy ryb maju svoje stanoviste ,coby mohlo prispiet k poctu a velkosti ryb. A este som zvedavy ci prejde lovna miera kapra na styridsatpät cm. Co nato vy?

Re:cln

Dátum: 06.04.2010 | Vložil: Mimec

Z hrádze sa nemôže loviť, čo je vyznačené na paneloch. Čiže je zakázané loviť na hrádzi, ktorá je vyložená panelmi.

<< 10 | 11 | 12 | 13 | 14 >>

Pridať nový príspevok