Tu sa vyjadrite k danej téme odpoveďou, alebo založte novú tému, ktorej názov vpíšte do kolónky titulok

VN Budmerice

lov

Dátum: 29.05.2012 | Vložil: rybar

zdravim vas chcel by som sa vas spitat lebo niesomsi isti kedi sa zacinaju presne lovit dravce dakujem am vopret

Re:lov

Dátum: 30.05.2012 | Vložil: dravce

Čas individuálnej ochrany rýb (§10, ods.1, písm.a-l) od 15. marca do 15. júna - sumec veľký (Silurus glanis),
zubáč veľkoústy (Stizostedion lucioperca),
zubáč volžský (Stizostedion volgensis), šťuka severná (Esox lucius), čiže od 16.6. , je to v ryb. poriadku.

lov

Dátum: 30.05.2012 | Vložil: rybar

dakujem za informaciu

zakas stanovat

Dátum: 23.05.2012 | Vložil: a.t

MOZEM LEN ODPORUCIT VYREZAT DIERU DO DNA KARAVANU! Nech to je byvak. Lahko riesit problem ked vydiet na dno pohara nie jedneho! Moze nastat problem ked mozem iny mozem aj ja. Je vydiet karavany aj v modre lenze kto sa postavy za zelenu bacorynu. Je to jednoduche ten karavan tam nema co robyt, majho len nie furt. Je to nefer voci ostatnym.
PS: TEN POZEMOK NENI ANI TVOJ

Re:zakas stanovat

Dátum: 29.05.2012 | Vložil: psychiater amatér

Tomáško ty si nespokojný so všetkým vadia ti boilies, karavany, lovná dĺžka rýb, spôsob merania rýb, navrhuješ priamu úmeru lovnej dĺžky k rozlohe vody a už ani neviem čo všetko, aby som to zhrnul tak ja ako amatérsky psychiater si myslím že tvoj problém nieje psychického pôvodu ale máš iba plné vajcia.

Re:Re:zakas stanovat

Dátum: 01.06.2012 | Vložil: a.t

Myslim ze mas problem sam zo sebou ked potrebujes urazat cudzich ludi. Nemam problem osocovat len neviem coho si schopny. Tam kam pysem sa vola diskusia to znamena ze mozem vyjadrit svoj nazor samozrejme zo vsetkou uctou k prispievajucim.RAD SI POCHUTNAM NA MLADEJ RYBE AKO NIEKTO NA TELACINE. VIES PRECO JE LOSOS CERVENY? LEBO PAPA KRABOV TEN Z OBCHODU FARBU, JA LEN CO TAK NASIPAT DO VODY PSIE GRANULE, ROBIA AJ TO."KAPOR ALA BROTSKE". KARAVAN MAJ POKIAL SI DOBRE CITAL. Niesom ten co tieto veci dokaze ovlivnit len vas zdravy usudok to dokaze. z uctou a.t.

......

Dátum: 10.05.2012 | Vložil: nespokojny rybari

Panom co mali budu na komci ste im zakazali a oni tam uz mozu mat obsadene miesta? Kde sme? Neverim tomu ani ze si zakrmuju alebo len zacnu. Je to dost nespravodlive voci ostatnym ktory sa tesia po zime na prvu rybacku a budu musiet ist az na polostrov kvoli nim... Sa cudujem ze je medzi nimi aj clovek z rybarskej straze a je to v poriadku. Ps: ja karavan mam ale toto by som si nikdy nedovolil...

Re:......

Dátum: 14.05.2012 | Vložil: lopašovský

Si snáď majiteľ pozemku, pretože ak nie tak to že ti to vadí je tvoj problém s ktorým sa budeš musieť nejako vysporiadať (Diazepan je dobrý). A ešte k tomu členovi RS, niekde si sa snáď dočítal že člen RS nemôže vlastniť karavan a tráviť deň zo svojimi deťmi pri vode a po 15.4. napíšeš že si videl ako člen RS chytá ryby ? Dojdi na prvé miesto na deci a už budeš spokojný rybár.

...

Dátum: 08.05.2012 | Vložil: nespokojny rybari

Dobry den. Chcem sa opytat ci je v poriadku ze uz tyzden pred zacatim sezony su odstave ne karavany???????

Re:...

Dátum: 10.05.2012 | Vložil: ja

a čo na tom nieje v poriadku podla teba, kúp karavan a odstav sa aj ty

<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>

Pridať nový príspevok