Tu sa vyjadrite k danej téme odpoveďou, alebo založte novú tému, ktorej názov vpíšte do kolónky titulok

VN Budmerice

Re:...

Dátum: 13.05.2012 | Vložil: hrehe

a co je natom zle aj keby sme tam stali od januara ked si to vies zariadit tak sa tam postav aj na vianoce alebo sa mame odstavyt 15 rano o 4 na hradzu odstartovat sa o utekat naras chytat miesta?ked sa ti to nepaci tak sa tu nepodpysuj jak nespokojny rybar ale dojdi k vode a povedz svoj nazor nato volam sa hreha a som na prvom mieste od stefanovej .

konferencia

Dátum: 28.04.2012 | Vložil: aulitis.t

Nemohol som sa dostavit na konferenciu. Mozte prosim zverejnit novinky ktore odzneli. Za pochopenie dakujem.

rat by som vedel

Dátum: 22.02.2012 | Vložil: rybar

dobri den chcel by som sa spitat dokedi sa plati clenske vopred dakujem

a.t

Dátum: 16.01.2012 | Vložil: anonim

a.t ty co inak davas ???

Re:a.t

Dátum: 28.01.2012 | Vložil: a.t

Tejto dyskusii vecny pokoj.

hradza

Dátum: 16.01.2012 | Vložil: anonim

myslite ze je vsetko podla kostolneho poriadku ked si upravuju rybari lovne miesta na hradze od chatovej oblasti... pokial viem pod kamenom je folia ktora brani k presakovanju vody... kazdy to tam ma upravene podla seba a s vlastnej skusenosti viem ze aj folia ktora tam je je poskodena?? hovori tu niekomu nieco zakon ????? ak nie treba prestudovat a tak tiez rybarska straz by sa mala ktomu postavit... ak stupne nedaj boze voda a zacne to tam podmyvat tak zbohom ... len moj maly nazor.

Re:hradza

Dátum: 02.04.2012 | Vložil: rybar

akakolvek uprava lovnych miest, ich vyhradzovanie, stavba stegov, pristreskov a pod. je protizakonna a RS by to mala riesit. Mozes dat podnet na MO SRZ Pezinok nech to riesia. Jedna vec je ze poskoduju teleso hradze, druha vec je ze brania inym rybarom v chytani na "ich" fleku.

Re:hradza

Dátum: 25.04.2012 | Vložil: Ja

treba zavolať políciu pretože pokiaľ niekto rozoberá hrádzu dopúšta sa tresného činu všeobecného ohrozenia v súbehu s trestným činom poškodzovania cudzej veci.
Hrádza je majetkom vodohospodárskeho podniku a v prvom rade by sa mal o to zaújmať človek ktorý obhospodaruje hrádzu. No a ten na to asi .... .

PF 2012

Dátum: 04.01.2012 | Vložil: Palo Lopašovský

Všetkým Vám prajem úspešný rok 2012 nielen na úlovky, a veľa zdravia aby sme sa mohli stretnúť pri vode.

doba ochrany

Dátum: 08.11.2011 | Vložil: panic

Zdravim, odkedy sa moze teraz po nasade zacat chytat? Za info dik vopred...

<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>

Pridať nový príspevok