Tu sa vyjadrite k danej téme odpoveďou, alebo založte novú tému, ktorej názov vpíšte do kolónky titulok

VN Budmerice

Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Bordel, kormorany a pytliactvo

Dátum: 07.04.2011 | Vložil: A.T

Parcela vedla rybnika je na predaj chce tam rekreacnu oblast , at o nieje karavan ani stan, nebude kde sadnut. Zopar ludi sa uz stazovalo ze maju zatopene pozemky nastastie je ich viac takze zatial nadpolovicne vlastnictvo jazera nehrozi, tiez uloha zvazu drzat jazero pokope. Neviem dokedy nam budu tolerovat neustale zachadzanie autami po kazdom dazdi do roli, zachvylu tam nebudu dve cesty ale tri. Ale sak jeto len rola tak si dame reli. Jednoducho sme ludia.

Re:Re:Re:Re:Bordel, kormorany a pytliactvo

Dátum: 17.05.2011 | Vložil: hreha

ked zbadas niekoho ze odyde z ryb a necha tam neporiadok tak mi len napis spz a garantujem ti ze viac tam bordel nenecha,a co sa tyka rybarskej straze tak asi chodis malo na ryby ja som tam podstatne viac a zazil som ich tam az az.

Re:Re:Bordel, kormorany a pytliactvo

Dátum: 17.05.2011 | Vložil: hreha

spravna odpoved

Re:Bordel, kormorany a pytliactvo

Dátum: 25.05.2011 | Vložil: LOPAŠOVSKÝ PAVOL

ak máš problém s bordelom je to jednoduché zober PE vrece a môžeš zbierať, tak ako to robím ja a určite aj kopa iných. Problém treba riešiť aj toto je spôsob a nie písať o tom. A čo sa týka karavanistov tiež mám riešenie, kúp karavan, zaber miesto a hotovo. Tiež som to takto vyriešil. Som členom rybárskej stráže takže porušenie ryb. poriadku na mojom t.č. 0903248434. zameriavame sa hlavne na nočné kontroly v spolupráci s políciou, takže keď o nás nevieš tak spíš a máš vyťiahnuté udice. vidíš aké je to jednoduché.

stranka

Dátum: 17.03.2011 | Vložil: marek

no na tomto sa mi nepaci len same chvali ,a ziadne fotki a ani statistiki co je to teda za organizaciju, na schodzach slubuju hori doli a nic stoho ani vlasnu budu na ribniku nemaju tak to je organizacija.

Re:stranka

Dátum: 18.03.2011 | Vložil: mimec

Marek, aké fotky si poslal na stránku? Fotky musia posielať rybári, nie výbor. Aké štatistiky máš na mysli? Množstvo úlovkov? Ak si bol na schôdzi, hospodár to určite predniesol, tie štatistiky robí hospodár MsO SRZ, nie my v OO SRZ. Ak budú dostupné v digitálnej forme, umiestnim ich sem. Pokús sa sledovať https://mso-pezinok.webnode.sk/ , tam to bude uverejnené najskôr. Neviem či si bol pri VN Budmerice, keď si ani tú "búdu" nevidel. Keď píšeš, že sľubujú hory-doly, napíš, čo máš konkrétne na mysli. Tvoj príspevok sa mi páči, pretože kritizuješ všetko, ale nič konkrétne. A tie samé chvály máš na mysli jediný príspevok od Kuba 04.01.2011? S pozdravom Petrov zdar! Mimec

Re:Re:stranka

Dátum: 18.03.2011 | Vložil: marek

ake fotki mam namisli, tie zminuleho roka co tu boli poslane a niesu tu aj ti bi mali patrit spet na stranku abi vedel aj druhi rybari ake su tu ulovki a td.....ci ne mimec a aspom bi mal bit rospis ulovkov a kolko rip sa ulovilo a napustilo.a este tej bude naco je na tom ribniku ket tam chatra hhh tak treba stim nieco robit no nie vet to reprezentuje nasu organizaciju ci ne co mi na to povies . druhe organizacije sa one staraju a nasa ani to len tam hnije ,a poculsom chalanov ze bi sa aj do nej poomali pustili do oprav ale vseci ich ignoruju tak im asi na tom nezalezi

Re:Re:Re:stranka

Dátum: 18.03.2011 | Vložil: anonim

Tazko sa na to reauje lebo ked to clovek cita tak prve si to musi cele prelozit lebo ten pravopis je fakt velmi zly....

Re:Re:Re:stranka

Dátum: 18.03.2011 | Vložil: arm

to si nevsimaj ,co tam pochybach ale mas tomto pravdu .

Re:Re:Re:stranka

Dátum: 24.03.2011 | Vložil: Mimec

Neviem aké fotky z minulého roku máš na mysli, pretože túto stránku som založil v októbri 2009. Na jar v roku 2009 padol server, na ktorom bola pôvodne uložená stránka nasavoda.merkan.sk, ( čiže úplne iná, ako je táto), ktorú vytvoril a spravoval Tomáš Krč. Lenže po páde servera sa nedalo doň dostať, takže všetky inf. boli nenávratne preč. Potom bola vytvorená nasavoda.meu.sk, na ktorú doteraz ( 1,5 roka) nik neposlal žiadnu fotku, tie, ktoré sú tam som pozháňal cez priateľov z mobilov.
O rozpise úlovkov som Ti písal, že najprv sa k tomu musím dostať a zarybnenie na rok 2010 je na https://mso-pezinok.webnode.sk/novinky/ - Zarybnenie revírov MsO SRZ Pezinok .
Prosím napíš mi, ( hoc aj na osobný mail) ktorí chalani sa chcú pustiť do opravy búdy a hlavne napíš kto ich ignoruje. Ty vieš o niekom kto by nám chcel pomôcť a bol odmietnutý? Ešte raz Ťa prosím, ak chceš niečo vedieť, napíš konkrétne, lebo neviem odpovedať na také všeobecné, že niekto, niekedy, niečo.... Mimec

<< 8 | 9 | 10 | 11 | 12 >>

Pridať nový príspevok